OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Naše zábradlia pre bytové balkóny sú vyrábané z oceľových profilov čím sa zaručuje vysoká pevnosť a tuhosť. Dlhú životnosť zabezpečujeme pomocou kvalitného laku ktorý je oteruvzdorný. V prípade že požadujete ešte vyššiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi je možné balkónový rám pozinkovať alebo vyrobiť ho z profilov z nehrdzavejúcej ocele.

Ako výplň otvorov sú bežne používané lexanové 3-komorové tabule. Sú dodávané v rôznych farebných odtieňoch všetky ošetrené UV filtrom pre zvýšenie životnosti. Ďalšou možnosťou výplne je bezpečnostné sklo ktoré môže byť aj nepriehľadné. 

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac