OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Krídlová brána mesh 

Krídlová brána s výplňou z ťahokovu. Poskytuje majiteľom domu diskrétnosť a vďaka svojej konštrukcii aj bezpečnosť. Náš zákazník si môže zvoliť vlastný vzor výplne, môže si zvoliť bránu ekonomicky výhodnú, avšak môže si navoliť aj špičkový pohon brány. Materiál brány je taktiež voliteľný. Preto si môžte zvoliť klasickú oceľ, ktorá bude povrchovo upravená dvoj zložkovým lakom alebo vysoko kvalitným práškovým vypaľovaným lakom so zinkovým základom.  Rozmery brány určujeme presne ma mieru do priestoru kde bude brána umiestnená.  

Automatická krídlová brána

Nehrdzavejúca oceľ

Výhoda ťahokovu je, že majiteľ z pozemku vidí na cestu, avšak okoloidúci nemôžu vidieť na pozemok. 

príjazdová brána jedno krídlo

Nerušivý vzhľad veľkej brány

Brána po otvorení šetrí priestor vďaka tomu, že prilieha tesne k dorazu na betónovom oplotení pozemku.


SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac