Krídlová brána mesh 

Krídlová brána s výplňou z ťahokovu. Poskytuje majiteľom domu diskrétnosť a vďaka svojej konštrukcii aj bezpečnosť. Náš zákazník si môže zvoliť vlastný vzor výplne, môže si zvoliť bránu ekonomicky výhodnú, avšak môže si navoliť aj špičkový pohon brány. Materiál brány je taktiež voliteľný. Preto si môžte zvoliť klasickú oceľ, ktorá bude povrchovo upravená dvoj zložkovým lakom alebo vysoko kvalitným práškovým vypaľovaným lakom so zinkovým základom.  Rozmery brány určujeme presne ma mieru do priestoru kde bude brána umiestnená.  

Automatická krídlová brána

Nehrdzavejúca oceľ

Výhoda ťahokovu je, že majiteľ z pozemku vidí na cestu, avšak okoloidúci nemôžu vidieť na pozemok. 

príjazdová brána jedno krídlo

Nerušivý vzhľad veľkej brány

Brána po otvorení šetrí priestor vďaka tomu, že prilieha tesne k dorazu na betónovom oplotení pozemku.


Dvoj - krídlová brána mesh black

Čierne prevedenie automatizovanej, v tomto prípade dvoj krídlovej brány pre motorové vozidlá a bránky pre peších. Táto otváracia, dvoj krídlová brána sa vyznačuje výnimočne tichým a plynulým chodom oboch krídiel. Pohon zabezpečuje technológia Nice Gates systems.

Dvoj krídlová automatická brána Simzvar Gates

Automatická otváracia brána

Dvoj krídlová brána pre auto a bránička pre peších

Dvoj krídlová brána - CITY

Spoločnosť Simzvar, najmä vďaka svojim divíziám akou je aj Simzvar Gates, sa stala veľmi významým hráčom na trhu. Dôvodom je, že vďaka odbornému prístupu, zvládame dodať špeciálne brány vyrábané na mieru, vo veľmi krátkom čase, a vďaka množstu typizovaných prvkov, sme sa stali bezkonkurenčnou spoločnosťou, v pomere kvality za prijateľnú cenu. Dôkazom je aj táto brána v prevedení CITY pre veľmi známe Prešovské Gymnázium v historickom centre mesta. Ďakujeme za dôveru :). 

Dvoj krídlová brána Simzvar v historickom centre mesta


Táto brána je špecifická svojou veľmi dlhou životnosťou. Dôkazom toho je aj jej masívne prevedenie. Brána je vybavená zosilnenými závesmi, disponuje hrubo-stennými profilmi, a vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. 

kovaná bránka pre peších a brána pre autá

Oplotenie Simzvar
Oplotenie krídlová brána a bránka pre peších CITY kovaná

Mechanická krídlová brána a bránička INKOGNITO

Mechanická krídlová brána Simzvar

Mechanická brána s bráničkou pre peších

Bránka pre peších s video vrátnikom

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac