Od teraz sú všetky naše produkty dostupné aj v prevedení z hliníkovej zliatiny.  

Všetky modely našich krídlových brán, samonosných brán, zábradlí a prístreškov pre Vás aktuálne vyrábame už aj z hliníkovej zliatiny. Výhodou tohto materiálu je podstatne nižšia hmotnosť výrobkov, a samozrejme aj vyššia životnosť. V prípade, že máte záujem, neváhajte nás kontaktovať.

nerezové zábradlie na schody

NEREZOVÉ ZÁBRADLIE

Divízia našej spoločnosti SIMZVAR STAINLESS sa špecializuje na návrh dizajnu Vášho nehrdzavejúceho zábradlia, výrobu a montáž u Vás doma či v sídle Vašej spoločnosti. Zábradlie z nehrdzavejúcej ocele z dlhodobého hľadiska nemení svoje vlastnosti vďaka čomu je vhodné ako do interiéru tak aj do exteriéru. Ak máte záujem o naše zábradlie na schodisko, terasu či Váš balkón, neváhajte nás osloviť. 

prejsť na detaily

    Variabilita nerezového zábradlia Zostavte si zábradlie podľa Vašich predstáv

Kotvenie z hora rovné

Systém kotvenia zábradlia na podlahu z hora. Okrúhly stĺpik v brúsenom prevedení Inox, platňa kotvenia - kruh. Výplň - 5 pozdĺžnych prútov. Výška zábradlia 1m.

nerezový stĺpik okrúhly

Kotvenie z boku rovné

Systém kotvenia zábradlia na podlahu z boku. Okrúhly stĺpik v brúsenom prevedení Inox, platňa kotvenia - kruh. Výplň - 5 pozdĺžnych prútov. Výška zábradlia 1m.

Stĺpik nerezového zábradlia brúsený

Kotvenie z hora šikmé

Systém kotvenia zábradlia na schody z hora. Okrúhly stĺpik v brúsenom prevedení Inox, platňa kotvenia - kruh. Výplň - 5 pozdĺžnych prútov. Výška zábradlia 1m.

Stĺpik na schody Inox

Schodisko - Mezonet

Ostrý výraz Z profilu tohto schodiska je zjemnený vzorom kvalitných dubových stupníc, na ktoré plynule nadväzuje točená výplň zábradlia. Zaoblené madlo zábradlia aj napriek tvrdosti kovu prirodzene padne do ruky.  

prejsť na detaily

vnútorné schodisko na poschodie

vonkajšie schodisko rodinného domu

Raw design 

Tento štýl odhaleného kovu, je vhodný najmä pre moderné novostavby rodinných či bytových domov. Tento vzodr prirodzene zapadá k dizajnu grafitovej fasády.  

Prejsť na detaily

Samonosná posuvná brána inkognito

Tento model posuvnej brány je vybavený automatickým pohonom NICE. Táto výrazne odľahčená brána vďaka použitiu výplne z hliníkovej zliatiny (dural), podstatne menej zaťažuje pohonnú jednotku. Povrchová úprava tejto brány je riešená zinkovým základom na ktorý je nanesený lak v práškovej podobe. Tento lak je následne vypaľovaný, vďaka čomu získava vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. 

Ďalšie informácie o produkte

Samonosná posuvná brána

Plotová výplň - inkognito

Tento model plotovej výplne je určený pre náročných zákazníkov ktorý vyžadujú súkromie, jednoduchý avšak moderný vzhľad a vysokú kvalitu. Povrchová úprava pozostáva zo zinkového základu a práškového nástreku "antrazit" ktorý je následne vytvrdzovaný v peci za horúca. 

plotová výplň

Viac ako 80 vlastných dizajnových návrhov

S dizajnom našich produkov sa nespoliehame na konkurenciu. Našim zákazníkom zabezpečujeme dizajn tak, aby bol v harmónii s dizajnom architektúry.  Naša spoločnosť produkuje balkónové zábradlie, nerezové zábradlie, vonkajšie schodisko, vnútorné schody, prístrešok k rodinnému domu, k bytovému domu alebo k podnikovým budovám. Zabezpečujeme návrh, výrobu a montáž oplotenia budov, vstupných brán, príjazdových brán, posuvných a krídlových brán. 

ekologické zábradlia

GREEN products

Naše produkty sú až z 80% recyklovateľné a to vďaka použitiu prvotriednej ocele na trhu. Povrchová úprava  ktorú využívame pre ochranu našich produktov pred poveternostnými podmienkami má extrémne dlhú životnosť, vďaka čomu prispievame k odľahčeniu ekologickej záťaže našej planéty.

Ohodnoťte naše služby

Poskytnite našej spoločnosti spätnú väzbu tým že napíšete krátku recenziu o Vašej spokojnosti s nami. 

Ohodnoťte naše služby 

google moja firma Simzvar

Ďakujeme že nás zdieľate na Facebooku

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac