Simzvar nerezové zábradlie

SIMZVAR STAINLESS je divíziou spoločnosti SIMZVAR ktorá sa špecializuje na potreby zákazníka vyžadujúceho vysokú kvalitu a náročný, nestarnúci dizajn. 

Vyžiadať cenovú ponuku

Stavebnicová technológia

Stavebnicový systém našich zábradlí umožňuje montáž zábradlia z nehrdzavejúcej ocele aj na veľmi členité schodisko. 

moderné zábradlie na schody

zábradlie na plošinu

Montáž nerezového zábradlia

Naše nerezové zábradlie stavebnicového systému umožňuje kotvenie stĺpov z hora, šikmé kotvenie stĺpov na stupnice schodiska a samozrejmosťou je aj kotvenie z boku. Vďaka kotveniu z boku tak maximalizujeme šírku schodiska. Pomocou poistného kotvenia madla nerezového zábradlia do steny dosahujeme vysokú tuhosť celého zábradlia. 

Maximalizovaná širka schodiska

Vďaka použitej technológii stavebnicového systému nerezového zábradlia, tak môžme vyhovieť našim zákazníkom aj v požiadavke zabezpečenia maximálnej šírky schodiska a to pri súčasnom zachovaní bezpečnosti pohybu po schodisku. 

brúsené nerezové zábradlie

bezpečné schodiskové zábradlie

Bezpečné nerezové zábadlie

Typické zábradlia schodísk či zábradlia balkónov a terás disponujú malým počtom pozdĺžnych prútov. Z tohto dôvodu vznikajú veľké medzery, ktoré sa stávajú lákavými pre naše deti. Aby sme tak zvýšili bezpečnosť našich schodiskových zábradlí využívame 5 alebo až 6 pozdĺžnych prútov ktoré zabránia vniku vážnych nehôd v domácnosti. Vaši domáci miláčikovia budú taktiež radi.  :)

Zábradlie z nehrdzavejúcej ocele a cena

         Za posledných pár rokov kedy sa dopyt po tomto type bezúdržbového zábradlia zvýšil niekoľko násobne, samozrejme aj cenová relácia v ktorej sa budeme pohybovať klesla. Nerezové zábradlie je dnes dostupné pre všetkých a nie je výsadou drahých novostavieb. Naše stavebnicové nerezové zábradlie si tak môžte objednať bez pochybností o retabilite, nakoľko tento druh nerezového zábradlia má veľmidlhú životnosť, kedy počas jeho životnosti pri bežnej údržbe čistením bedochádza k žiadnej oxidácii kovu. 

             Nerezové zábradlie si u nás možte objednať v klasickom brúsenom prevedení avšak zabezpečujeme aj leštené prevedenie nehrdzavejúceho zábradlia. Brúsené nerezové zábradlie je dizajn ktorý sa hodí do väčšiny rodinných domov na rozdiel od lešteného prevedenia. Produkcia nášho interiérového nerezového zábradlia je zameraná na nerezové madlá, nerezové zábradlie na schody, nerezové zábradlie pred panoramatické okná avšak zabezpečujeme aj výrobu a montáž podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka. 

              Vonkajšie nerezové zábradlie je zamerané primárne na terasy, balkóny, lodžie a výrobu zábradlia na vonkajšie schodisko. Naše zábradlia z nehrdzavejúcej ocele poskytujú výborný pomer ceny k úžitkovej hodnote a dizajnovej hodnote zábradlia. 

Naše služby divízie SIMZVAR STAINLESS

 • zameranie zábradlia u Vás
 • výroba nerezového zábradlia
 • cenová ponuka
 • montáž nerezového zábradlia
 • odborné poradenstvo
 • design

nerezové zábradlie vonkajšie

Vonkajšie nerezové zábradlie

Naše zíábradlie z nehrdzavejúcej ocele montované do vonkajšieho prostredia odolávajú aj náročným poveternostným vplyvom, soli, kyslým dažďom a podobne. Produkujeme tak zábradlie na vonkajšie schodisko, terasové zábradlie, balkónové zábradlie a podobne.

Balkónové zábradlie 

Bezpečné a bezúdržbové dizajnovo nestarnúce nerezové zábradlia spoločnosti Simzvar divízia stainless.

Vonkajšie nerezové zábradlie

schodiskové zábradlia

Vysoká pevnosť, tuhosť a dlhá životnosť Našich bez údržbových zábradlí z nehrdzavejúcej ocele Vám spríjemní posedenie na terase. 

Inox zábradlie vonkajšie

Terasové zábradlie 

Naša spoločnosť vyrába a montuje štandardizované, ale aj atypické nehrdzavejúce zábradlia. 

terasové zábradlie rodinného domu

nerezové zábradlie na schody
Inox zábradlie na balkón vonkajšie

vonkajšie zábradlie Simzvar stainless

vyžiadať cenovú ponuku

Adresa

Otváracia doba

    • PO : 07:00 - 15:00
 • UT  : 07:00 - 17:00
 • ST  : 07:00 - 17:00
 • ŠT  : 07:00 - 15:00
 • PI   : 07:00 - 15:00
 • SO : zatvorené
 • NE : zatvorené

Dajte vedieť aj Vašim priateľom na Facebooku o našich produktoch

mceclip2.png

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac