OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Zostavte si zábradlie podľa Vašich predstáv

Preferujete okrúhhle tvary? zvoľte si prevedenie zábradlia z rúrok. Brúsené zábradlie jevhodné do väčšiny architektonických prevední budov. Leštené nerezové zábradlie poskytuje úplne totožné možnosti v oblasti modularity ako brúsené. V prevedení lešteného zábradlia s totožným dizajnom ako u brúseného dosahujeme honosný vzľad najčastejšie interiéru budovy. Ineriér s otvoreným priestorom a schodiskom pomocou lešteného zábradlia získava opticky vyššiu pridanú hodnotu.  

Inox zabradlie brus

Kotvenie z hora rovné

Systém kotvenia zábradlia na podlahu z hora. Okrúhly stĺpik v brúsenom prevedení Inox, platňa kotvenia - kruh. Výplň - 5 pozdĺžnych prútov. Výška zábradlia 1m.

nerezove zabradlie

Kotvenie z boku rovné

Systém kotvenia zábradlia na podlahu z boku. Okrúhly stĺpik v brúsenom prevedení Inox, platňa kotvenia - kruh. Výplň - 5 pozdĺžnych prútov. Výška zábradlia 1m.

modene nerezove zabradlie

Kotvenie z hora šikmé

Systém kotvenia zábradlia na schody z hora. Okrúhly stĺpik v brúsenom prevedení Inox, platňa kotvenia - kruh. Výplň - 5 pozdĺžnych prútov. Výška zábradlia 1m.

Váš lokálny dodávateľ 

Našim zákazníkom zabezpečujeme odborné poradenstvo, návrh dizajnu, dodanie montovaného zábradlia a samozrejmosťou je aj montáž zábradila z nehrdzvejúcej ocele. 

Prečo montované zábradlie? Primárnou výhodou montovaného zábradlia je podstatne čistejšia montáž na rozdiel od zábradlia ktoré je montované nedeliteľnými spojmi resp. je zvárané. Odpaá tak nutnosť zvárania a brúsenia nehrdzavejúcej ocele. Montáž náročného a členitého zábradlia je dvoj násobne rýchlejšia! 

Nie každá montážna firma nerezového zábradlia Vám zaručí vysokú bezpečnosť a tuhosť zábradlia. Koeficient bezpečnosti montovaných zábradlí narastá najmä zvyšovaním tuhosti zábradlia. Pri spolupráci s našou spoločnosťou môžte byť bez obáv. Okrem skúseností z montáží a výroby zábradlí, využívame Inžnierske znalosti. V prípade náročných situácii má naša spoločnosť k dispozícii softvérové vybavenie Autodesk Inventor ® a vďaka jeho nástrojom vieme vykonať aj náročné simulácie statického zaťaženia. ďalším faktorom pasívnej bezpečnosti je aj jednoduchá zmena počtu pozdĺžnych prútov výplne Vášho zábradlia. Náš zákazník si samozrejme môže zvoliť optimálny kompromis medzi zložitosťou a cenou, vďaka tomu sú naši zákazníci vždy spokojní. 

Váš tím Simzvar STAINLESS 

INOX zábradlie

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac