Naša spoločnosť

Našou prioritou je spokojný zákazník, a preto dbáme na vysokú profesionalitu a hlavne kvalitu našich produktov. V tomto odbore máme už 20 ročné skúsenosti, ktoré zaručujú tie najlepšie služby na trhu. Preferujeme individuálny prístup, a preto sa plne orientujeme na potreby a požiadavky každého zákazníka. V uskutočňovaní Vašich predstáv sme nekompromisní a celkom profesionálni.

Green product

Naše produkty sú až z 80% recyklovateľné a to vďaka použitiu prvotriednej ocele na trhu. Povrchová úprava  ktorú využívame pre ochranu našich produktov pred poveternostnými podmienkami má extrémne dlhú životnosť, vďaka čomu prispievame k odľahčeniu ekologickej záťaže našej planéty.

eco.jpg

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac