OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Naša firma sa venuje aj výrobe prístreškov nad vchod do rodinných domov alebo iných budov. Ďalej vyrábame prístrešky pre autá ktoré zabraňujú vplyvu poveternostných podmienok na vaše auto. Naše prístrešky Vám robia dobrého pomocníka počas nepriaznivého počasia. My vám ponúkame riešenie. Spoločne s Vami navrhneme dizajn na prístrešok k bytovému, alebo rodinnému domu tak, aby sadol ako uliaty. Nosnú konštrukciu prístrešku vyrábame z oceľových materiálov, kvalitne povrchovo upravených. Prístrešok na nosnej konštrukcii je vyrobený z lexanu, lakoplastových plechov, skla, a i. Kotvenie prístrešku prispôsobujeme stavebnému materiálu

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac