OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Exteriérové oceľové schodisko

Naše vonkajšie schodiská sú konštrukčne navrhované presne na mieru aktuálnym terénnym podmienkam na Vašom pozemku. Povrchová úprava zaručuje dlhú životnosť týchto schodísk. 

Naturálny dizajn kovu

Ako náš zákazník si môžte zvoliť nie len to či bude Vaše nové schodisko oceľové alebo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Vyrábame aj schodiská kombinované, kde zábradlie je v prevedení nerez-brúsená a schodisko je oceľové, chránené žiarovým zinkovaním. 

exteriérové schodisko

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

V prípade ak potrebujete vypracovať cenovú ponuku obráťte sa na nás.

Naša konštrukčná kancelária Vám zabezpečí potrebnú výkresovú dokumentáciu.

Pomocou profesionálnych nástrojov spoločnosti Autodesk™ ktorými disponujeme, Vám zabezpečíme 3D design. 

3D Design

Za pomoci vysoko sofistikovaný najmodernejších aplikácii ktoré sú obsahom balíka spoločnosti Autodesk™ pre Vás vyhotovujeme realistické vizualizácie. Samozrejmosťou je aj dodanie náhľadových vizualizácii zdrarma k cenovej ponuke. 

Viac

Cenová ponuka

V prípade potreby pre Vás vieme zostaviť cenovú ponuku šitú na mieru. Samozrejmosťou je pre nás aj spolupráca s bytovými družstvami. 

Viac

Výkresová dokumentácia

V prípade technicky náročných konštrukcii, konštrukcii s nutnosťou vykonania pevnostnej analýzy a podobne, je tu pre Vás k dispozícii náš konštruktér a sofvérové vybavenie. 

Viac